داداش کوچولو

تروریست های کوچک

می خواهم در مورد تروریست ها بنویسم تروریست هایی که هنوز بلد نیستند به درستی این کلمه را بنویسند و یا بخوانند تروریست هایی که شاید هنوز سن شان به  سن مدرسه رفتن نرسیده تروریست هایی که چهار یا پنج سال بیشتر ندارند . آنهایی که تروریست نام گرفتند چون مسلمانند ! آنهایی که تروریست نام گرفتند چون فلسطینی هستند. و تروریست هایی که هنوز شاید روح در بدنشان دمیده نشده . و در آخر تروریست هایی که تمام جرمشان این است که از سرزمین خود دفاع می کنند. یکی از مجاهدین عصر حاضر مثال جالبی می زند. او می گوید مثال مسلمانان در زیر این نام ( تروریست ) مانند گوسفند تازه متولد شده ایست که گرگ درنده به او حمله می کند و به او می گوید تو تروریست هستی و من باید تو را تکه پاره کنم او در جواب می گوید من که تازه بدنیا آمده ام و هنوز سنی از من نگذشته و گرگ در جوابش می گوید پس حتما مادرت تروریست است می ترسم تو هم تروریست بشوی و به او حمله می کند و او را تکه پاره می کند. وقتی مادر گوسفند می آید می بیند که بچه اش دارد تکه پاره می شود یک شاخ به گرگ می زند و گرگ به حیواناتی که در اطرافش هستند و فقط به این صحنه نگاه می کنند و چیزی نمی گویند ( مثال جامعه ی جهانی و شاید خود ما ) می گوید ببینید من گفتم اینها تروریست هستند دیدید چطور مادرش به من شاخ زد ؟ ! حال باید او نیز از بین برود.

وضعیت کنونی مسلمانان نیز چنین شده . در عراق؛ فلسطین؛ چچن؛ افغانستان؛ و . . . روزانه شاهد کشتار وحشیانه ی مسلمانان بدون هیچ جرم و بهانه ای هستیم. دیروز در فلسطین ۲۰ کشته و ۶۰ زخمی داشتیم . کشتار مسلمانان از کشتن همه ی موجودات روی زمین بی اهمیت تر شده. ولی وقتی دو خبرنگار که مسلمان نیستند کشته می شوند ( البته این را هم محکوم می کنیم ) تا چند ماه در تمام رسانه های دنیا عکس و اسمشان پخش می شود و سر تیتر صفحه ی حوادث قرار می گیرند.

دیروز در خبرها دیدم که دندان‌پزشکان ماهر دندان یک ببر را جراحی کردند و قبلا هم منقار یک لک لک را ترمیم کرده بودند. این کارها کار های مفیدی هستند ولی همان کسانی که به حیوان این همه احترام قائلند و آذارشان به یک مورچه نمی رسد کودکان و پیرمردان و جوانان و زنان مسلمان را مثل آب خوردن می کشند چون اهمیت آنها از مورچه کمتر است و حق ندارند زنده بمانند چون به قول خودشان تروریست هستند.

تروریست: بهانه ی خوبی است برای کشتن ولی آیا این کلمه کار آنها را توجیه خواهد کرد . آیا می توان به بهانه ی این کلمه کودک هفت ساله ای که دارد به مدرسه می رود و حتی سنگ در دست ندارد و کاملا بی دفاع است با پیشرفته ترین سلاح های جنگی هدف قرار داد و وقتی بر زمین افتاد  یک خشاب را در بدنش خالی کرد تا اطمینان حاصل شود که دیگر بلند نمی شود و دیگر به مدرسه نمی رود و مطمئن شد که دیگر به روی پدر و مادرش لبخند نمی زند و به آنها انگیزه ی زندگی نمی دهد !!!!؟

آخر با چه زبانی باید گفت ؟!!! به خدا قسم این کودکان و این انسانها جان دارند؛حق دارند زندگی کنند؛ حق دارند کسی را که به زور وارد خانه شان شده و عزیزانش را می کشد و خانه اش را خراب می کند با او بجنگند و از خود دفاع کنند.

ای کاش می شد بروم و کاری کنم چرا جامعه ی جهانی ساکت است؟!! چرا کسی چیزی نمی گوید؟!! چرا؟ 

از شما دوستان عزیز می خواهم که برایشان دعا کنید و این حد اقل کاری است که می توان برایشان انجام داد.

در پایان یک لینک به شما میدم البته اگه طاقت دارید برید ببینید چون هر کسی طاقت دیدن این عکسها رو نداره عکس ها رو تو وبلاگ نذاشتم.

http://www.palestinianforum.net/forum/showthread.php?t=90536

موفق باشید.

اینم یه چند تا عکس که میشه تحمل کرد:

کشتار دسته جمعی

 

تروریست !!